Son Gezdikleriniz

Hüseyin YALÇIN (Partner, YMM) (TAX)

15 Aralık 2011
1966 yılında Ankara'da doğdu. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. 1989 yılında Maliye Bakanlığı'nda Gelirler Kontrolörü olarak göreve başladı. 1998 yılına dek Gelirler Kontrolörlüğü görevini yürütmesinin ardından, Ocak 1998'de görevinden ayrılarak kendi firmasını kurdu.
Halen HSY Audit firmasının partnerlerinden biridir. İngilizce bilmekte olup, evli ve bir çocuk sahibidir.
 
1966 Born in Ankara. 1988 Graduated from Faculty of Administrative Science Department of Business Administration of Ankara University. 1989 Began working as Income Controller at Ministry of Finance. Until 1998, he worked as Income Controller, then quit this job and established his own company. He is still one of the partners of HSY Audit Company. Speaks English, married, has one child.
 
Kitapları / Hüseyin Yalçın's Books
  1. İşletmeye Dahil İktisadi Kıymetlerde Değerleme/(Kazım Metin ile ortak çalışma) Kılavuz Yayınları, 1996
  2. Ücretin Vergilendirilmesi/Kılavuz Yayınları, 1998
  3. Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetçilik Mevzuatı / ( Safiye Yalçın ile ortak çalışma)Kılavuz Yayınları, 1999
  4. Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi ve Kâr Dağıtımı'nda Stopaj / (Erkan Gürboğa ile ortak çalışma) Kılavuz Yayınları, 2000
  5. Dönem Sonu Vergi ve Muhasebe Uygulamaları / Uygulama Yayıncılık, 2011
 
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
|
Hizmetlerimiz
|
Hakkımızda
|
CHI Business Academy
|
İletişim


HSY Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. & TAM Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. 100’ü aşkın ülkede 640 ofis 28.000 profesyonel çalışanı ile dünyanın muhasebe ve denetim alanında on büyük firmasının içerisinde yer alan Crowe Hortwath International’ın Türkiye üyesidir. Bu web sitesi bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Mali ve hukuki tavsiye olarak alınmamalıdır. Sitede yer alan bilgiler ışığında uzman görüşü alınmadan yapılan işlemlerden dolayı ilgili üye şirketler sorumlu tutulamaz.