Son Gezdikleriniz

Prof. Dr. Emre ALKİN (Partner, YMM) (FINANCE)

29 Aralık 2011

Prof. Dr. Emre ALKİN (Partner, YMM) (FINANCE)
 
1991 'de İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'ni bitirdikten sonra, 1993 yılında İstanbul Üniversitesinde lisansüstü eğitimini tamamladı. 1997 yılında "doçent", 2002 yılında ise "profesör" unvanını aldı.
1999-2003 yılları arasında İMKB Başkan Danışmanlığı, 2003 yılında EVG Menkul Değerler A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyeliği ve aynı sene TİM Genel Sekreterliği, Vergi Konseyi Üyeliği görevini yürüten Emre Alkin; A Yatırım Menkul Kıymetler'de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Anadolu Vakfı mütevelli heyet üyeliği görevine devam etmektedir.
 
Çeşitli gazetelerde ekonomi köşe yazarlığı, 1998-2003 yıllan arasında KANAL9, BRT, TV8, SKYTÜRK gibi televizyon kanallarında ekonomi haber yorumculuğu yapan Prof. Dr. Emre Alkin, Smile Holding'te Genel Koordinatör olarak görev aldı. Son olarak Altınbaş Holding İletişim ve İş Geliştirme Grup Başkanı olarak görev yaptı.
Prof. Dr. Emre Alkin'in ayrıca "Risk Management","Finansal Aracılığın Evrimi", "Bankalarda Risk Yönetimine Giriş", "Dünden Bugüne Gaziantep" isimli 1 'i İngilizce olmak üzere 4 kitabı yanında çok sayıda rapor ve makalesi bulunmaktadır.
 
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
|
Hizmetlerimiz
|
Hakkımızda
|
CHI Business Academy
|
İletişim


HSY Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. & TAM Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. 100’ü aşkın ülkede 640 ofis 28.000 profesyonel çalışanı ile dünyanın muhasebe ve denetim alanında on büyük firmasının içerisinde yer alan Crowe Hortwath International’ın Türkiye üyesidir. Bu web sitesi bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Mali ve hukuki tavsiye olarak alınmamalıdır. Sitede yer alan bilgiler ışığında uzman görüşü alınmadan yapılan işlemlerden dolayı ilgili üye şirketler sorumlu tutulamaz.